enerdot    

KOĢENERĀCIJAS UN SILTUMA IEKĀRTAS
ENERĢIJAS RISINĀJUMI

   
PAR MUMS PRODUKCIJA PIELIETOJUMS SERVISS PARTNERI KONTAKTI
 
  enerdot_top  
 

Koģenerācijas iekārtas ar biomasas dedzināšanu

BONO SISTEMI izgatavotās iekārtas biomasas dedzināšanai ir galvenās sastāvdaļas jebkurai enerģijas sistēmai, kas ražo tikai siltumu rūpnieciskiem procesiem, centrālapkures sistēmām un elektrības ražošanai komplektā ar tvaika turbīnām vai citām iekārtām. kogeneracijas_iekartas
Pateicoties ilgstošai un apvienotai pieredzei, BONO SISTEMI inženieri izprojektē, izgatavo un uzstāda pilnas komplektācijas sistēmas (atslēgas projektus).
Koģenerācijas iekārtas komplektējam atbilstoši pircēja vajadzībām , elektrības ražošanai izmantojot tvaika ciklu vai ORC ciklu .
Lasīt vairāk  

Koģenerācijas iekārtas ar iekšdedzes dzinējiem

Koģenerācijas iekārtās ar iekšdedzes dzinējiem kā degvielu var izmantot biogāzi, dabasgāzi, mazkaloriju gāzes.
Kompānijas 2G ražotās sistēmas ir ideāls risinājums visiem, kuri ilgtermiņā grib samazināt enerģijas izmaksas un kļūt neatkarīgi no elektrības augošajām cenām.
2G ir viens no vadošajiem koģenerācijas iekārtu (CHP) piegādātājiem, un ir specializējies augstas efektivitātes sistēmām biogāzei un dabasgāzei .
kogeneracijas_iekartas
Kā speciālists decentralizētai enerģijas piegādei, 2G piedāvā perfektas iekārtas katrai vajadzībai. Produkcijas apjoms ietver 2G sistēmas visiem izpildījumiem līdz 2 MW.
Efektīvi risinājumi autonomai elektrības un siltuma lietošanai komerciāliem un rūpnieciskiem uzņēmumiem, slimnīcām, peldbaseiniem, viesnīcām un dažādām dzīvojamām ēkām, ir tikai daļa no iespējamām izmantošanas vietām.
Daudzus gadus biogāzes stacijas uzticas 2G ražotās produkcijas efektivitātei un ekonomiskumam .
Lasīt vairāk  
 
 
PRODUKCIJA
l Koģenerācijas iekārtas
l Katli siltumam un tvaikam
l Automātika /Rūpnieciskā elektronika/
l Termogazifikācijas iekārtas
l Depolimerizācijas iekārtas
l ORC iekārtas
l Biomasas smalcinātājs - žāvētājs
l Enerģijas taupīšanas tehnoloģijas
     
     
     
     
 
© Enerdot EG